Erkeklerin Kadınlarda Sevmediği Stiller

Birçok kadının severek giydiği fakat erkekler tarafından pekte sevilmeyen giyim tarzlarını sizler için derledik.

Şalvar Tipi Pantolonlar

Çoğu kadının tercih etmiş olduğu şalvar tipi pantolonlar ne kadar çok rahat olsa da görünüm olarak erkekler açısından pekte çekici görünmemektedir. Şalvar pantolonlar kadınlar için bir tarz ve tutku olsa da erkekler açısından pekte hoş görünmemektedir.

Dolgu Topuk Ayakkabılar

Dolgu topuk ayakkabılar, ayakta kaba bir görüntü oluşturduğu için ve ayağı olduğundan daha büyük gösterdiğinden dolayı erkekler tarafından hiç hoş bir görüntü olarak görünmemektedir. Bu tarz ayakkabılar yerine daha narin ve zarif ayakkabılar, ayak boyunu uzun göstermeyen ayakkabılar erkeklerin daha çok hoşuna gitmektedir.

Pullar Ve Payetler

Etek, bluz, elbise ve pantolonda çok sık görmüş olduğumuz payet ve pullardan erkekler çok sıkılmış gibi görünmektedir. Bunun nedenine gelecek olursak eğer payet ve pulların çok göze batmasından dolayı karşıdaki kişinin göz yorulmasına neden olmaktadır. Bu nedenden dolayı erkekler pullu giysileri sevmemektedir. Eğer giyim tarzlarınıza ışıltı hoş bir görüntü eklemek istiyorsanız eğer sadece küçük bir bölümde abartıdan uzak ve gözleri yormayan şık parçaları tercih etmenizi öneririz.

Skinny Jean Ve Babet Kombinler

Erkeklerin fazlası ile itici bulduğu giyim tarzlarından biriside skinny Jean pantolonların altına babet tarzı ayakkabıların giyilmesidir. Skinny Jean ve babet kombinin çok eski bir moda olduğundan dolayı ve günümüz moda dünyasına pekte uymadığından dolayı erkekler açısından pekte güzel karşılanmamaktadır.

Yırtık Kıyafetler

Günümüz moda anlayışında daha çok Jean pantolonlarda karşımıza çıkmış olan yırtık pantolon trendi erkeklerde olduğu gibi bazı kadın çevresinde de hoş karşılanmamaktadır. Kadınları daha özensiz ve dikkatsiz olarak gösterdiğini düşünen erkekler yırtık pantolon tercih eden kadınları itici bulmaktadır. Ayrıca yırtık pantolon giyen kızlar için dağınık ve düzensiz bir yapısının olduğu anlayışı vardır.

Abartılı Aksesuar Seçimi

Yüzün hemen hemen her yerini kaplayan gözlükler, büyük gösterişli şapkalar ve şaşalı takılar erkeklerin en çok nefret ettiği kombinler arasında yer almaktadır. Bu kombinler ile çok çekici olduğunu düşünen kadınlar, erkeklerin onları daha güzel daha şık ve alımlı olduğunu düşünmektedirler. Ancak erkekler açısından bu pekte öyle görünmemektedir. Erkekler bu tarz kombin tercih eden kadınları şımarık, ukala ve düzensiz birisi olarak düşünmektedirler. Bu tarz kombinler yerine sizin üzerinize yakışan abartılı ve büyük durmayan aksesuarları tercih etmeniz size daha şık ve güzel görüntü katacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya yazın