En Güzel Tayt Kombinleri

Bayanların spor yaparken veya gün içinde daha rahat olmak için giyindikleri taytlar, sağladıkları konforun yanı sıra bazen şıklık kazandırır. Tabii ki, doğru kombine edildiğinde. Taytlar, genellikle bacaklarımızı sarar ve vücut şeklimizi daha çok ortaya çıkartır. Bu nedenle, tayt seçimi yaparken bazı hususlara dikkat edilmelidir. Özellikle, fazla kilolu vücutlarda tayt hoş bir görüntü oluşturmayabilir. Modanın altın kuralının, kendine yakışanı giymek, olduğunu unutmamak,  bu noktada önemlidir.  En güzel tayt kombinleri için yazımızı okuyabilirsiniz.

İlk kombininizi uzun bir gömlek ve çizme ile yapabilirsiniz. Kışın özellikle tercih edilen bu spor ve şık kombin, çizmelerinizle ideal bir uyum sağlayacaktır. Düğmelerini açık bıraktığınız gömleğinizin içine, beyaz veya siyah, sade tişörtler de giyebilirsiniz.

En Güzel Tayt Kombin Çeşitleri

Genellikle, taytlar vücut hatlarımızı ve kalçalarımızı daha belirgin gösterir. Eğer bu durumdan rahatsız olursanız kısa tişört tayt kombininizi, uzun, ince veya kalın ceketlerle de taçlandırabilirsiniz.

Taylar, kumaş olarak pek çok çeşitlilik gösterir ve bunlardan biri de deri taytlardır. Deri taytlar, hem spor hem de şık bir hava katar. Gece şıklığı için de deri taytları tercih edebilirsiniz.

Bir diğer tayt kombini, uzun tişörtlerle yapılabilir. Uzun tişörtler size hem salaş hem de sprotif bir hava katar.  Bu tayt kombini de en güzel tayt kombinleri arasında yer alır.

Gün içinde rahat takılmak istiyorsanız ve hiç kombin yapma hevesiniz yoksa sade bir tişört, tayt ve spor ayakkabı ile de günü kurtarabilirsiniz. Bu kombine, güneş gözlüğü ve at kuyruğu veya dağınık topuz saç modelinizi de eşlik ederseniz umursamaz, ancak düzenli bir görünüm kazanırsınız.

Taytlar, özellikle siyah botlarla daha farklı bir havaya bürünüyor. Özellikle de bacak boyunuzu bir tık daha uzun göstermek istiyorsanız bu kombin tam size göre.

Bir kıyafet aldınız ve ne elbise gibi giyebiliyorsunuz, ne de kotlarınızla uyum sağlayabiliyor. Tayt, bu konuda size yardımcı olur. İnce ve sık dokusuyla, bu gibi ortaboy kıyafetlerinize eşlik eder ve tarz bir kombin sağlar. Böylece bu parçalarla en güzel tayt kombinleri yaratmış olursunuz.

Aynı zamanda, tayt, klasik, topuklu bot ayakkabılarınıza da eşlik eder. Üzerine giyeceğiniz bir gömlek veya gömlek üstü kazak ile de kombininizi tamamlarsınız.

Bazen taytlar çok ince olur ve oturduğunuzda veya yürürken vücudunuz görünebilir. Bu gibi durumlarda taytınızı bir kenara atmanıza gerek yoktur. Mini eteklerinizle ve çizmelerle güzel bir kombin yaratabilirsiniz.

Aynı zamanda, taytlar klasik ceketlerle de size ciddi bir hava katar. Ceketin içine beyaz bir tişört giymeniz ise kombininizi bir tık daha yükseltir.

En Güzel Tayt Kombinlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taytlar, genellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde tercih edilse de yazın da giyilmektedir.

Crop tişörtle tay ve spor ayakkabı kombininiz, vücut hatlarınızı daha fazla ortaya çıkarır ve size hem feminen hem de sprotif bir hava katar.

Yaklaşan yaz ayları için en iyi tayt seçimi, pamuk kumaşa sahip taytlar olacaktır. Pamuk kumaşlı taytlar yaz aylarında en güzel tayt kombinleri oluşturmakta size yardımcı olur.  Ayrıca, sıcak günler için kapri taytlar seçmeniz hem bacaklarınızı daha zayıf gösterir hem de sizi daha serin tutar.

Taytlarınızı daha çok vurgulamak için, parlak ve renki ayakkabılar seçebilirsiniz. Ancak, bu renk ayakkabılar giyerken tabii ki, uçuk renklere kaçmamaya özen gösterin. Ayrıca, giyeceğiniz tişört ve makyajınızla da uyum sağlamasına dikkat edin.

Günlük olarak giyeceğiniz taytları aldığınız zaman, yoga ya da egzersiz tayları olmamasına dikkat edin. Çünkü bu tarz taytlar, daha kalın olur ve sizi bunaltır.

Desenli bir tayt seçtiğiniz zaman, diğer giyeceğiniz parçaların hareketli olmamasına, tek renk olmasına özen gösterin. Aksi halde, en güzel tayt kombinleri yaratmak yerine, karışık bir görüntü elde edersiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya yazın