Bu Sezonun Trendi: Denim Kalem Etek

Tüm popüler insanlara baktığımızda onların görünüşlerine baktığımızda denim kalem etek hayatlarında önemli bir yere sahiptir.  Bunu kendimiz görebilmekteyiz. Çünkü şık olmak isteyen her kadının yolu buradan geçmektedir.  Kadınlar şık olmak ister her zaman. Bu da onların yoğun araştırma yapmalarına neden olmaktadır. Bu araştırmalar sonucunda sezonluk şıklık halleri ortaya çıkmaktadır.  En önemli sezon trendi denim kalem etek olarak karşımızda yerini almaktadır.  Şıklık yarışında görünümüne özen gösteren tüm kadınların gardıroplarında bu etekler yer almaktadır. Zarafet sahibi olduğunu göstermek isteyen veya rahat bir havayı sevdiğini göstermek isteyen kadınlar tarafından tercih edilme ihtimalleri çok yüksektir.  Bu sezonun trendi olan bu etekleri tüm ünlülerin üzerinde görmek mümkündür.

Değişik kombinler kurarak ortaya harika görüntüler çıkabilmektedir. Bazen spor bazen şık bir görüntü elde edilebilir. Bu yüzden nerede kullanılacak ise oraya göre karar verilip kombin kurulmalıdır. Aksi takdirde şık olmak isterken rüküş bir görüntü ortaya çıkar. Gömlekler ile harika kombinler kurulabilir. Denim kalem etek sezon trendi kombinlemesi yapılırken ekoseli bir gömlekle harika bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu eteğin altına ister spor ayakkabı, ister babet, ister stilletto ayakkabı tercihi yapılabilir.  Üzerine salaş bir gömlek veya kot bir gömlek giyilebilir. Sportif ve havalı olmak isteyen kadınlar sıklıkla denim kalem etekleri tercih ederler. Bu etekler nerdeyse her alanda kullanabildiği için gardıroplardan eksik edilmez. Ünlü starlar bu eteğin üzerine beyaz gömlek kullanır bazen triko kazaklar ile tamamlar. Bazı akşamlar şıklık yarışında bu etekleri kullanır bazen toplantılarda bu etekleri giyerler.

Sezonun trendi olduğu için kadını çoğunlukla sportif veya feminenimsi bir hale büründürürken bazen salaş veya şık bir hale sokar. İster sokakta ister kapalı mekanlarda her alanda kullanılabilmektedir. Çoğu denim etek önden düğmeli olurken çoğu denim etek yandan veya arkadan yırtmaçlı olur. Kadının tamamen kendi tercihine bağlı olarak kullandığı bu sezon moda olan etekler nerdeyse tüm mağazalarda bulunabilmektedir.  İsteyen el çantası ile isteyen kol çantası ile isteyen omuz çantası ile hatta isteyen sırf çantası ile kombin kurabilme tercihine sahiptir. Kadınlar için fazlasıyla rahat bir havası vardır. Her gün ne giyeceğim diye düşünen kadınlar için kurtarıcı bir formları vardır. Bu sezon adından oldukça söz ettirmektedir. Tercihi üzerine kullanılacağı tamamı ile kadınlara aittir. Altına spor ayakkabı giymek istemeyen kadınlar denim kalem eteklerinin üzerine topuklu ayakkabı kullanabilir. Bu onları daha kadınsı ve zarif bir hale sokar.

Sokaklara baktığınızda çoğunlukla herkesin üzerinde görebileceğiniz bu denim kalem etekler sezonun trendi olarak varlığını sürdürmektedir. İster iş kadını ister öğrenci herkes giyebilmektedir.  Denim kalem etekleri çoğunlukla diz altı ve dizlere kadar bir boyuta sahiptir.  Tabi daha uzun ve daha kısa modelleri de vardır. Bazen kot gömlekler bazen saten gömlekler bazen saten gömlekler, kazaklar ile kombin yapılabilir.  Etkileyicilik bakımdan oldukça etkileyici bir yapıları vardır.  Kadın eğer nasıl giyinmesi gerektiğini biliyor ise şıklık seviyesinden asla ödün vermez. Rüküş olabilme ihtimaline yer vermez. Sezon trendi plan denim kalem etekleri tercih eden kadınlar hem modayı hem de güzel olma yolunu takip eden kadınlardır. Denim kalem etekleri gardıroplarına koymak ve her fırsatta kullanmak isteyen kadınlar muhakkak en yakın mağazalara uğramalı ve bu etekleri sezon trendi diğer kıyafetlerinin arasına almalıdır. Bu eteği nerede giyeceklerine karar verip ona göre ayakkabı, çanta ve üst kıyafet seçimini de yapmalı kombinlerini kurulmalıdır.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya yazın