2018 İlkbahar Moda Trendleri

2018 yılı ilkbahar döneminde ilkbahar modelleri enerjik ruhunu kıyafet modellerine yansıtacaktır. Kış aylarının hüznü simgeleyen kasvetli havasını üzerimizden uzaklaştırmasında 2018 ilkbahar modellerinin işlevsel bir rolü olacaktır. 2018 ilkbahar modelleri uçuk renkler ve dinamik bir tarz ile karşımıza çıkacaktır. 2018 yılı ilkbaharında çeşitli modeller arasında ön plana çıkan farklı stiller olacaktır. 2018 ilkbahar modelleri, rahat ve naif bir şekilde kendini gösterecektir.

2018 ilkbahar modelleri arasında kot ceketler en çok tercih edilen parçalardan birisi olacaktır. Görünümü sade olan kot ceketlerin yanı sıra ışıltılı taşlarla işlenmiş süslü kot ceketler 2018 yılı ilkbahar ayında tercih edilecektir. Son yılların vazgeçilmez trendi olan salaş modeller 2018 yılı ilkbaharında da kendini gösterecektir. Özellikle tişörtlerde salaş tarz kendini göstermektedir. Önceden dar tişörtler tercih edilirken 2018 ilkbahar ayında salaş tişörtler, dar tişörtlerin yerini alacaktır. 2018 ilkbahar döneminde fiyonklar vazgeçilmez bir aksesuar olarak kullanılacaktır. Bu dönemde mini etekler tekrar bayanlar tarafından sıkça tercih edilerek trend olacaktır.

2018 İlkbahar Elbise Modelleri

İlkbaharda bayanlar tarafından sürekli tercih edilen elbiseler 2018 yılı ilkbahar ayında da oldukça tercih edilecektir. Yazın habercisi olan ilkbahar ayında çiçekli elbiseler, bayanların kurtarıcısı olacaktır. 2018 yılı ilkbaharda elbise modellerinde genellikle kırmızı, turuncu, yeşil, pembe, turkuaz, lavanta gibi renkler tercih edilecektir.

Çiçekli elbiselerden uzun elbiseleri tercih eden bayanların elbiselerin altına sandalet veya babet ayakkabı modelini tercih ederek kıyafetini kombinlenmesi daha uygun olacaktır. Kısa elbiseleri tercih eden bayanlar ise elbiselerini topuklu ayakkabı ile kombinleyerek özel gün ve davetlerde ön plana çıkacaklardır. 2018 ilkbahar modelleri arasında şapka da modellerin tamamlayıcısı olacaktır. Bayanlar, çiçekli elbiseleri şapka ile tamamlayarak farklı bir tarz oluşturabilirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya yazın